Korona TS Extra USB

Antena do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej nowej generacji Korona TS Extra USB posiada nowoczesny wzmacniacz umożliwiający dobry odbiór analogowy i cyfrowy DVB-Tprogramów naziemnej telewizji cyfrowej i analogowej oraz audycji radiowych DAB+ w zakresach, 174-230 MHz i 470-790 MHz.

Zaletą anteny są jej niewielkie wymiary oraz niska waga, co umożliwia jej zamontowanie w wielu miejscach – przede wszystkim na samochodach, jachtach, domkach letniskowych lub przyczepach kempingowych.

Bardzo istotną zaletą anteny jest jej dookólna charaktery tyka kierunkowa, co w praktyce oznacza, że nie trzeba jej kierunkować w stronę nadajnika.

Antena w standardowej wersji wyposażona jest w kabel antenowy (3,5m), wtyk USB 5V, podstawkę do zamocowania anteny, oraz seperator z wtykiem antenowym standard.

Dane techniczne:

  • zysk energetyczny: 20 – 30dB
  • wyjście:  75 Ohm
  • zakres częstotliwości: 174 – 230 MHz, 470 – 698 MHz
  • ukierunkowanie: 360 stopni
  • zasilanie: 5V z gniazda USB znajdującego się w odbiorniku telewizyjnym lub dekoderze lub innych gniazd USB np. ładowarki do telefonów, opcjonalnie z zasilacza sieciowego USB lub wtyku zapalniczki samochodowej z gniazdem USB

 Dostępne akcesoria:

Zastosowania anteny:

na ciężarówki

na ciężarówki

na camping

na camping

do domu

do domu

na jachty

na jachty

do mieszkania

do mieszkania